GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYEM

6 Şubat günü yaşanan korkunç deprem felaketinde ülke olarak büyük acılar yaşadık. Dostlarımızı, akrabalarımızı kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisindeyiz. Yaşanan bu depremde hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve güç, yaralılara acil şifalar dileriz. Bizi ilk günden bu yana arayan, soran, imkân dâhilinde koşup gelen, dualarını bizden esirgemeyen, bizler için üzülen ve merak eden, maddi ve manevi her şeyleriyle yanımızda olan siz kıymetli dostlarımıza en kalbi duygularımızla teşekkürü bir borç biliriz.

Yaşanan korkunç depremde Antakya’da bulunan ve e-satış operasyonlarını yürüttüğümüz Habib-i Neccar Camii karşısındaki ŞENKÖYLÜLER Merkez Mağazamız tamamen yıkılmıştır. Şenköy'de bulunan tarihi dükkanımız, depolarımız ve üretim tesislerimizde bir hasar oluşmamıştır.

Maddi kayıplarımıza hiç üzülmedik. Çok şükür hayattayız ve Antakya olarak tekrar ayağa kalkacağız. Kurulduğu ilk günden bu yana özgün içerikler üreten, farkındalık oluşturan ve ziyadesiyle örnek bir işletme olan “ŞENKÖYLÜLER” markası ilk günkü heyecan ve azimle siz dostlarımıza hizmet etmeye devam edecektir. Yaşanan bu süreçte kısıtlı imkânlarla tedarik edebildiğimiz sınırlı ürünlerimizi tüm yurdumuza tekrar sevk edeceğimizi belirtir, bu kederli günlerimizde bizleri yalnız bırakmayan siz kıymetli dostlarımıza tekrar teşekkür ederiz.

Not: Sipariş veren müşterilerimizin para iadeleri bu hafta yapılacaktır. Kredi kartı ile alış-veriş yapan müşterilerimizin para iadeleri kredi kartlarına yapılacaktır. EFT/Havale yapan müşterilerimiz ise tarafımıza gönderecekleri IBAN/Hesap Bilgileri üzerinden ödemeleri bildirdikleri hesaplarına yapılacaktır. Her türlü sorunuz için 05303260345 numaralı telefon/whatsapp numaramızı kullanabilirsiniz. 

 

ŞENKÖYLÜLER'e NASIL DESTEK OLABİLİRİM?

Antakya'daki diğer işletmeler gibi Şenköylüler İşletmemiz de büyük hasar görmüş durumda. Habib-i Neccar'da bulunan Merkez Şubemiz ise tamamen yıkıldı. Antakya'dan kargoları iletmek, sipariş süreçlerini ve özel taleplerinize cevap verebilmeye gayret edeceğiz, ancak takdir edersiniz ki Antakya'nın normale dönmesi biraz zaman alacak.

Bu bağlamda, operasyonel süreçlerimizi basitleştirmek adına sizler için çok özel bir KOLİ hazırladık. Antakya Kolisi. İçinde Atalık Tohumlardan oluşan bakliyatlar, Antakya Salçaları, Attün Sele Zeytini, Antakya Nar ekşisi, Cara Basma Çökeleği, Turunç Reçeli, Kızılcık Tarhanası, Antakya Su Zeyti Sızma Zeytinyağı gibi klasiklerimiz arasında bulunan tüm lezzetleri bu koliye koyduk. 

Fiyatını sabitledik. Kargoyu ücretsiz hale getirdik. Her siparişiniz bize destek olacaktır.   

Sipariş için TIKLA

ŞENKÖYLÜLER

Tarihi Şenköylüler Habib-i Neccar Merkez Mağazamızın Deprem Sonrası Görüntüsü

 

 

Tarihi Şenköylüler Habib-i Neccar Merkez Mağazamızın Deprem Sonrası Görüntüsü

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR